40W bodové svítidlo s E14 závitem v rozměrech 14.5/8/15.5 cm


Vlastnosti svítidla

Bodové svítidlo s výkonem 40 W a E14 závitem má rozměry 14.5/8/15.5 cm. Toto kovové svítidlo s bronzovým vzhledem a opálovým sklem umožňuje montáž s maximálním výkonem 40W. Je vhodné pro interiérové nasvícení a může osvětlit určité prvky v obytných prostorech, například obrazovou galerii nebo zvláštní policové jednotky s knihami.

Výhody bodového svítidla

Bodové svítidlo umožňuje omezení osvětlení na určitých místech, což je důležité pro vytvoření správné atmosféry v místnosti. Tento typ svítidla vypadá velmi elegantně a může být velmi funkční. Svítidlo může být umístěno na stěnu nebo strop a má schopnost osvětlovat specifické prvky detailu v místnosti. To vše s minimálním množstvím světla, což znamená nižší účet za elektřinu.

Jak svítidlo instalovat?

Svítidlo je velmi snadné nainstalovat. Je nutné nejprve vypnout napájení a otevřít krabici svítidla. Poté je třeba nainstalovat závěsný hák, který bude držet svítidlo na stropě. Následuje připojení drátů ke svítidlu a připojení k elektřině. V neposlední řadě musíte osvětlit své vybrané prostory a vychutnat si krásu světla a ovzduší, které světlo vytváří.

Kde zakoupit svítidlo?

Můžete si zakoupit svítidlo v prodejnách specializovaných na prodej osvětlení nebo online na webových stránkách. Jednou z možností, kde si tento produkt můžete zakoupit, je Crosta, obchod prodávající různé kovové, keramické nebo skleněné výrobky, včetně svítidel. Pokud kliknete na tento odkaz, můžete zobrazit celou nabídku svítidel, včetně bodových svítidel, které jsou pro vás k dispozici.

Závěr

Svítidlo s výkonem 40 W a E14 závitem s rozměry 14.5/8/15.5 cm je krásný kovový produkt, který lze nainstalovat na stěnu nebo strop. Bodové světlo vám umožní osvítit specifické prvky detailu v místnosti s minimálním množstvím světla, což znamená nižší účet za elektřinu. Pokud hledáte kvalitní bodové svítidlo, navštivte prodejnu specializovanou na prodej osvětlení nebo webovou stránku, jako je Crosta, kde si můžete vybrat z široké nabídky svítidel. Tyto typy svítidel jsou velmi populární a mnoho lidí si je oblíbilo jako perfektní způsob, jak osvětlit svůj obývací prostor v kráse a útulnosti.

bodové svítidlo

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.