Béžová sametová asymetrická pohovka slevou od Mazzini Sofas – Debbie


Elegance oblých tvarů

V této pohovce Mazzini Sofas Debbie se snoubí elegance oblých tvarů s nadčasovým a precizním provedením. Potah tohoto kousku navíc přímo vybízí k lenošení.

Příjemný povrch

Vysoce kvalitní sametová látka se od hladkých, jednolitých sametů liší jedinečnou, ale nepostřehnutelnou strukturou. Tento velmi příjemný povrch, je pokryt jemným chmýřím a má mírný lesk. Potah je též lehce stínovaný, což vytváří zajímavý vizuální efekt.

Odolnost nad materiál

Materiál vyrobený ze syntetických vláken je velmi odolný proti oděru a loupání, což zajišťuje, že nábytek bude po dlouhou dobu v perfektním stavu. Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 potvrzuje, že látka je bez škodlivých látek, je bezpečná a zdravotně nezávadná.

Zjistit více o této nádherné pohovce se slevou, klikněte na odkaz Béžová sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie – leva.

Nezapomeňte na detaily

Poznámka: Hloubka sedu na pohovce je 28/63 cm. Přemýšlíte o dokonalé náhradě za starý, neuspořádaný gauč? S touto pohovkou to bude hračka. Přidejte k ní polštáře v různých odstínech a vytvořte si útulné místo pro odpočinkové chvíle.

Béžová sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie - leva

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Neodolatelnou cenu této pohovky si nenechte ujít. Objednejte si ji hned teď.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.