Claro Angulo – Stylová červená dřevěná stolní lampa


Geometrické tvary a originální podstavec

Designová červená dřevěná stolní lampa Angulo vynikne svými geometrickými tvary a originálním řešením podstavce. Stínidlo z masivního jasanového dřeva kontrastuje s jasnou červenou barvou a lampa se rychle stane na vašem stole či poličce kreativním a působivým doplňkem.

Zářivá červená barva

Kombinace červené barvy a dřeva je úchvatná a přitahuje pozornost. Claro Angulo je dokonalým ozdobením vašeho interiéru. Pokud hledáte něco speciálního, tato lampa splňuje všechny vaše požadavky.

Žárovka není součástí balení

Pozor, lampu nespustíte bez žárovky. Koupit novou žárovku pro tuto lampa je snadné a rychlé. Stačí navštívit stránky Nábytek levněji, kde si můžete vybrat z široké nabídky žárovek.

Tipy na údržbu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr

Claro Angulo je stylová a originální lampa, která se stane dokonalým doplňkem každého interiéru. Pokud hledáte něco výjimečného, Claro Angulo je tou pravou volbou. S nabídkou nejnovějších žárovek, které najdete na stránkách Nábytek levněji, bude Claro Angulo osvětlením vašeho stolu nebo polic v krátké době. Nepromeškejte tuto příležitost a dopřejte si tuto vynikající lampu do vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.