Elegantní stolní lampa Sotto Luce MIKA M 1T v černo-měděné barvě


Moderní design je o čistých liniích a tvarech, tradiční zase o řemeslném zpracování a klasických materiálech. Mohou se tyto dva světy prolínat v harmonické vibraci? Sotto Luce dokazuje, že mohou.

Popis lampy

Tato elegantní stolní lampa Sotto Luce MIKA M 1T v černo-měděné barvě je dokonalým spojením moderního designu a tradiční výroby. Lampa má pevnou konstrukci z kvalitního kovu a akrylátového skla. Díky této konstrukci lze lampu snadno nastavit do různých úhlů a směrů světla.

Sotto Luce MIKA M 1T

Účinky

Sotto Luce MIKA M 1T vytváří příjemné a útulné prostředí v každé místnosti. Proto je ideální volbou pro domácí kancelář nebo ložnici. Díky svému modernímu designu se lampa hodí i do moderně zařízených interiérů.

Změkčete si atmosféru v místnosti s účinným osvětlením této luxusní lapy. Rozjasní jakýkoliv prostor a přidá mu tajemné blýskání, zatímco díky nízkému stínu s dostatečně jemným osvětlením bude dokonale zapadat do vašeho životního stylu!

Technické specifikace

  • Materiál: Kov + akrylátové sklo
  • Barva: Černo-měděná
  • Napájení: Kabel s evropskou zástrčkou
  • Místo použití: Vnitřní
  • Typ činnosti: Svítidlo

©2021 . All rights reserved.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.