Exkluzivní sada nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello pro dokonalé stolování


Exkluzivní sada nádobí z kameniny Villa d’Este pro dokonalé stolování

Pusťte do své jídelny trochu mořského vánku s autentickým jižanským nádobím Villa d’Este. Ranní káva i rodinná večeře dostanou pohodový italský nádech, se kterým si každé soustu vychutnáte v naprosté blaženosti.

O nádobí Villa d’Este

Italská značka Villa d’Este nabízí exkluzivní a originální nádobí pro dokonalé a stylové stolování. Široká paleta produktů se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také autentickým uměleckým designem. Značka Villa d’Este se stala inspirací pro mnoho nadšenců do dekorace a zdobení bytu. Za více než 30 let přináší značka na trh produkty s novými a neokoukanými prvky.

Na vašem stole se nádobí značky Villa d’Este stane nejen praktickým pomocníkem, ale také výjimečnou dekorací pro vaši jídelnu. Rozmanité a zajímavé vzory a barvy jako je přímořský styl a bohémská elegance, které na nádobí najdete, vám pomohou snít o exotických destinacích a plážích.

Exkluzivní sada nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello

Pokud hledáte něco mimořádného, určitě byste měli zvážit exkluzivní sadu nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello. Tato sada se skládá z 18 dílů a obsahuje vše, co potřebujete k dokonalému stolování. Tento produkt je jako stvořený pro ty, kteří milují kvalitu, vkus a šarm. Představte si, jak krásně bude vypadat stůl s tímto nádobím, když pozvete své přátele na skvělou večeři.

Kamenina, z níž je nádobí vyrobeno, je známá svou vysokou kvalitou a odolností. Díky tomu se můžete těšit na dlouho trvající a nádherné stolování. Velikost produktů v této sadě je perfektní pro různé velikosti porcí a jídla. Mohou být použity pro různé příležitosti, například pro velké rodinné oslavy, narozeniny nebo jenom pro romantickou večeři pro dva.

Pokud se rozhodnete pro tento produkt, stačí jednoduše kliknout na odkaz https://www.skvelynabytek.cz/produkt/18dilna-sada-nadobi-z-kameniny-villa-d-este-acquerello a objednat si sada nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello nyní.

Charakteristika produktu

Tato exkluzivní sada nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello se skládá z 18 dílů:

  • 6 talířů o průměru 26,5 cm
  • 6 polévkových misek o průměru 22 cm s hloubkou 5 cm
  • 6 dezertních talířů o průměru 19 cm.

Velikost výrobku je následující:

  • Talíř – 3 cm
  • Polévková mísa – 5 cm
  • Dezertní talíř – 2,5 cm

Když tyto výrobky položíte vedle sebe, vytvoří krásné a harmonické kompozice.

Villa d’Este Acquerello je exkluzivní produkt, který bude krásně vypadat na vašem stole nejen při oficiálních příležitostech, ale také při rodinných večírcích, grilováních a jiných příležitostech. Díky jednoduchosti a eleganci se bude tento produkt hodit k jakémukoli druhu příležitosti.

Zaměstnanci společnosti Villa d’Este si dávají za cíl poskytnout zákazníkům to nejlepší a nejmodernější nádobí spojené s excelentní kvalitou. Sada nádobí z kameniny Villa d’Este Acquerello je zajímavým příkladem kreativity a špičkové kvality. Dopřejte si to nejlepší a vydejte se na cestu do světa slunce a stolu.

Investujte do vášho domu krásný produkt a užijte si nádherné chvíle u stolu v krásném a stylovém prostředí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.