Exotan Comfort BH1416FSC – třímístná zahradní lavice s vysokým komfortem sedu


O PRODUKTU

Třímístná zahradní lavice COMFORT od holandského výrobce nádherného zahradního nábytku EXOTAN. Lavice je kompletně vyrobená z vysoce kvalitního teakového dřeva s certifikací FSC ve světlém provedení. Zahradní lavice nabízí příjemné sezení díky ergonomickému sedadlu. COMFORT je dostupná v různých velikostech a skvěle ji doplníte dalším zahradním nábytkem ze stejné kolekce COMFORT.

Vysoký komfort sedu vám umožní strávit na lavici klidné chvíle v přírodě. Díky kvalitnímu materiálu a citlivému zpracování vám lavice poskytne nejenom pohodlné sezení, ale bude i skvělým doplňkem exteriéru vašeho domova. A co víc, tato zahradní lavice od Exotanu je přírodní produkt, který potěší nejen milovníky skandinávského stylu, ale i přírodního materiálu.

ZDE si můžete zkontrolovat, zda si COMFORT vyhovuje i svojí cenou.

S ČÍM LADIT

Zahradní lavice COMFORT působí příjemně, krásně a orientálně zároveň. Krásně ji využijete na vaší zahradě, terase nebo balkonu. Potěší nejen milovníky skandinávského stylu nebo přírodního materiálu. Doplňte lavici dalším nábytkem nebo doplňky ze světlého dřeva a získáte dokonalý exteriér. Lavice se bude skvěle kombinovat s dalšími produkty ze stejné kolekce COMFORT.

Kromě toho, že COMFORT působí velmi elegantně a stylově, lavice je také velmi praktickým kouskem. Bez problémů na ní umístíte větší skupinu lidí, kteří si mohou užívat okolní přírodu a společně si povídat.

KLADY A ZÁPORY

Zde je srovnání klady a zápory lavice:

Klady

  • ✅ Moderní design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Velký prostor
  • Přírodní produkt

Zápory

  • Není

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Zde jsou technické informace k lavici:

  • Materiál lavice: teakové dřevo
  • Barva lavice: přírodní hnědá
  • Rozměr dxhxv: 150x45x44 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž této zahradní lavice je nutno složit, ale není to nic složitého. Péče o lavici se skládá především z nízké údržby, avšak doporučenou údržbou je jednou ročně ošetřit speciálním přípravkem. S naší zahradní lavicí užívat přírodu bude hračka.

Exotan Comfort BH1416FSC - třímístná zahradní lavice s vysokým komfortem sedu Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.