Hnědo bílý mramorový stolek TEMAHOME Sonata – kombinace elegance a funkčnosti

Tento designový kousek v podobě odkládacího stolku Sonata od značky TEMAHOME byl navržen designérkou Nádiou Soares. Stolek bude stylovým doplňkem v obývacích prostorech či ložnicích.

Unikátní design vzbuzující pozornost

Povrch desky je tvořen půl na půl mramorovým kamenem a dubovou dýhou, což vytváří jedinečnou dynamiku.

Odkládací stolky jsou velmi praktické a funkční, zejména v menších bytových prostorech, kde je třeba využít každý centimetr. Stolek Sonata má rozměry 50 x 50 x 50 cm a přestože jeho design vzbuzuje pozornost, není příliš dominantní. Skvěle se hodí jako doplněk k jiným moderním nábytkovým prvkům.

Hnědo bílý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Sonata

Originální prvek do moderního interiéru

Vneste do svého moderního interiéru osobitost a originalitu s odkládacím stolkem Sonata. Tento kombinovaný materiál dodává stolku jedinečný charakter a může být krásně sladěn s jinými mramorovými prvky v interiéru. Pod desku lze ukládat například knihy, časopisy nebo dekorační prvky.

Pokud hledáte stylový a zároveň praktický doplněk pro svůj moderní interiér, Hnědo bílý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Sonata je tou správnou volbou. Můžete ho zakoupit online na www.velkynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.