Jednací stůl MODULUS s T-nohama, bílou podnoží a břízovou deskou o rozměrech 5600 x 1200 mm

Jednací stůl MODULUS je skvělou volbou pro kanceláře, pracovny i domácí kancelář. S bílou podnoží a břízovou deskou o rozměrech 5600 x 1200 mm nabízí dostatek prostoru pro práci i pro schůzky s klienty.

Kvalitní materiály a design

Jednací stůl MODULUS je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Navíc se hodí do modernějších interiérů, díky svému designu a bílému provedení. Materiály jsou pevné a odolné tak, aby stůl snadno zvládl běžné a náročnější využití.

Jednací stůl MODULUS

Pohodlná práce díky T-nohám

Při nákupu jednacího stolu MODULUS se vám dostane stolu s T-nohami. Tyto nohy zajistí stabilitu stolu. Navíc nabízí vyšší pohodlí pro vaši práci, jelikož se pod nohama nebudete zbytečně škrábat, jak bývá zvykem u nohou ve tvaru „U“.

Rozměry stolu

Jednací stůl MODULUS má rozměry 5600 x 1200 mm, což zaručuje dostatek plochy pro notebooky, monitor, klávesnici, dokumenty i jiné pracovní potřeby. Stůl tak poskytuje dostatek prostoru pro vaši práci i pro schůzky s klienty.

Jednací stůl MODULUS

Montáž stolu

Montáž jednacího stolu MODULUS je velmi snadná a rychlá. Díky přiloženému návodu stačí nechat se vést krok za krokem. Pokud není návod dostatečný, lze si stáhnout také návod v češtině z internetu.

Závěr

Jednací stůl MODULUS je nadčasovou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pevný stůl do pracovny, kanceláře či domácí kanceláře. Nabízí dostatek prostoru pro práci i pro schůzky s klienty. S T-nohama a bílou podnoží má moderní vzhled, který zapadne do každého interiéru. Najdete ho např. na Nábyteklevněji.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.