Kaldewei Puro Duo: Obdélníková vana 180×80 cm z smaltované oceli v alpské bílé barvě s levou i pravou stranou


Popis

Kaldewei Puro Duo je obdélníková vana o rozměrech 180×80 cm z kvalitní smaltované oceli v alpské bílé barvě. Nový, moderní design spolu s vynikajícími vlastnostmi této vany ji řadí mezi top produkty na trhu.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Voda se díky povrchové úpravě Perl-Effektem skutálí do odpadu a s sebou odnáší veškeré nečistoty i vápenaté částice. To znamená, že si nemusíte dělat starosti s neustálým čištěním vany a udržováním její čistoty.

Kaldewei Antislip

Bezpečnost je uživatelům koupelových a sprchových van naprosto nezbytná. Právě proto je vana Kaldewei Puro Duo vybavena speciální technologií Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do vany i pro osoby s menší pohyblivostí.

Výhody smaltované oceli

Smaltovaná ocel je materiál, který je trvanlivý, odolný a snadno udržovatelný. Navíc má mnoho výhod, jako například odolnost proti poškrábání, korozi a dalším vnějším vlivům. Pokud si vyberete vanu z smaltované oceli, můžete si být jisti, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Balení vany

Vana Kaldewei Puro Duo je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku, které si můžete zakoupit zvlášť, podle vašeho výběru.

Levá i pravá orientace

Vana je k dispozici jak v levé, tak i pravé orientaci, což vám umožní ji umístit do koupelny podle vaší představy a prostoru.

Kaldewei Puro Duo: Obdélníková vana 180x80 cm z smaltované oceli v alpské bílé barvě s levou i pravou stranou

Pokud hledáte kvalitní a moderní vanu, Kaldewei Puro Duo je ideální volbou. Koupíte ji za skvělou cenu na Brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.