Koupelová novinka: REA sprchová vanička Grey Rock v šedé barvě!


Koupelová novinka: REA sprchová vanička Grey Rock v šedé barvě

Chystáte se renovovat nebo stavět novou koupelnu a hledáte kvalitní a moderní sprchovou vaničku? Pak byste určitě měli zvážit novinku od značky REA – sprchovou vaničku Grey Rock v šedé barvě!

REA sprchová vanička Grey Rock

Minerální akrylát pro zaručenou pevnost a trvanlivost

Sprchová vanička Grey Rock je vyrobena z minerálního akrylátu, což zaručuje vysokou pevnost a trvanlivost. Navíc se jedná o materiál, který se snadno čistí a udržuje v perfektním stavu.

Velkou výhodou této sprchové vaničky jsou dokonale rovné hrany a ostré úhly, díky kterým je možné vaničku snadno a rychle namontovat bez injektážní malty.

Pohodlná a příjemná sprcha díky přirozené struktuře a hladkému povrchu

Přirozená struktura a hladký povrch sprchové vaničky Grey Rock zároveň znásobují požitek z každodenní sprchy. Díky nim budete mít každodenní sprchování ještě příjemnější a komfortnější.

Sprchovou vaničku lze nainstalovat přímo na zem nebo jí zapustit do podlahy. Součástí balení je také sifon, což usnadňuje celou instalaci.

Sifon REA sprchová vanička Grey Rock

Specifikace produktu:

  • Materiál: minerální akrylát
  • Výška vaničky: 3,5 cm
  • Umístění odtoku: uprostřed
  • Barva: šedá
  • Sifon součástí balení: ano

Pokud hledáte moderní a kvalitní sprchovou vaničku, pak je Grey Rock od značky REA ideální volbou pro Vás!

Zdroj: crosta.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.