Kulatý odkládací stolek Seaford ø 45 cm od Actona – praktický doplněk do každého interiéru


Kulatý odkládací stolek Seaford ø 45 cm od Actona

Praktický parťák do obýváku i do ložnice?

Odkládací stolek od značky Actona poslouží jako druhý menší konferenční stolek pro drobné pohoštění nebo na vystavení dekorací.

Současně je skladný, minimalisticky designovaný a nechybí mu špetka elegance ♥.

Design a materiál

Stůl je vyroben z kombinace kovu a dýhy. Kombinace těchto materiálů dodává stolečku nejenom moderní vzhled, ale i odolnost a stabilitu.

Kovové části jsou vyrobeny z nepřetržitého drátu a zakončeny kulatými nožkami, což dodává konstrukci lehkost a prosvětlení.

Kompatibilita s interiérem

Díky kulatým tvarům a atraktivním materiálům které byly použity při výrobě, lze stolek umístit do prakticky kteréhokoliv interiéru.

Pokud hledáte prosvětlený doplněk do moderního obýváku, mohou být kulaté nohy velmi přínosné. Stůl doplní interiér minimalistickou kovovou konstrukcí, spolu s vlastní destičkou z dýhy, která zase přinese prvek přírodního materiálu a barvy.

Univerzálnost odkládacího stolku Seaford od Actona

Stolek se dá velmi lehce přemístit a tak ho můžete využít jako krátkodobý náhradní stůl pro kdykoliv a kdekoliv.

Navíc, pokud vlastníte konferenční stolek, ale nezpůsobil se vám kladení na něj hrníčku s kávou nebo mísy s brambůrkami, může tento zlatý kousek poskytnout ten ideální doplněk, který dokáže splnit vaše požadavky.

Vyberte si ten správný kousek z nabídky Actona

Vybírejte z řady různých variant kulatých odkládacích stolků se slevou až 50% z nabídky Actona na www.nabytekprozivot.cz.

Kovová polovina kulatých odkládacích stolků Seaford od Actona

Kovová polovina kulatých odkládacích stolků Seaford od Actona

Nábytekprozivot.cz Vás zve k inspiraci

Vyberte si kulatý odkládací stolek Seaford ø 45 cm od značky Actona a získejte praktický doplněk do každého interiéru. Využijte skvělou nabídku a nakupujte s až 50% slevou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.