Masivní mangový konferenční stolek Amos 110 x 55 cm od Moebel Living: krása přírodního dřeva v moderním provedení


Masivní mangový konferenční stolek Amos 110 x 55 cm od Moebel Living

Konferenční stolek Amos zaujme svým nepřehlédnutelným designem. Ručně dělaná mozaika dodává jeho desce osobitost. Černá kovová podnož kopírující stejně barevné linie mozaiky dotahuje osobitý styl do posledního detailu. Stolek se skvěle hodí do moderních nebo rustikálně laděných interiérů.

Konferenční stolek Amos

Krása přírodního dřeva v moderním provedení

Stůl je vyroben z kvalitního mangového dřeva, které je pro svou tvrdost a odolnost proti vlhkosti a hmyzu ideální pro nábytek. Stůl tak bude mít dlouhou životnost. Dřevo dodává stolek přirozený vzhled a osazení mozaiky dodává do celkového dojmu osobitosti.

Unikátní ruční práce

Každý konferenční stolek Amos je vyroben ručně, proto každý stůl je jedinečný a má svůj vlastní charakter. To znamená, že každý stůl je trochu odlišný a vždycky bude ten pravý ten, který vyhovuje vám nejvíce.

Konferenční stolek Amos 110 x 55 cm

Rozměry stolu jsou 110 x 55 cm, takže se skvěle hodí i do menších místností. Na stůl se vejde snadno kávová sada pro hosty, čajová konvice a pár sušenek.

Objednejte online na VelkýNábytek.cz

Pokud vás tento nádherný konferenční stolek zaujal, máme pro vás skvělou zprávu. Stůl můžete objednat online na stránkách VelkýNábytek.cz. Stačí kliknout na následující odkaz: Konferenční stolek Amos

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.