Maxi postel Nikola z masivu v borovici 140 x 200 cm, včetně roštu zdarma


Proč si vybrat právě tuto postel?

Maxi postel Nikola z masivu v borovici 140 x 200 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají pevnou a stabilní postel s nosností až 120 kg. Navíc je tato postel zvýšená o cca 10 cm oproti ostatním postelím z masivu. Díky tomu je vhodná pro osoby s onemocněním pohybového aparátu.

Barva a lakování postele

Postel je lakována dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem a je v barevném provedení borovice. Tato barva dodá posteli příjemnou a přirozenou atmosféru ložnice.

Rám postele a rošt

Jednou z výhod této postele je pak výška roštu od země, která je cca 34 cm. Rošt postele, který je součástí balení, je tvořen 12 příčkami z masivu borovice, které jsou spojeny textilií. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm.

Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm. Samostatné rošty naleznete v sekci „rošty k postelím“.

Jak postel složit a montovat?

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá. S pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu.

Doporučené další produkty

K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky a další produkty z masivu. Díky tomu si můžete vytvořit kompletní interiér ložnice v jednoduchém a přirozeném stylu.

Záruka na postel

Na postele poskytujeme dvouletou záruku. Vaší postel můžete tedy v klidu používat a užívat si jejího pevného a stabilního podkladu pro zdravý spánek.

Objednat si můžete Maxi postel z masivu Nikola z borovice 140 x 200 cm včetně roštu zdarma na stránkách zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.