Moderní design a praktická funkčnost: Kondela Regál ALIS v bílé barvě kraluje v tempu

V dnešní době, kdy je důležité mít v bytě přehled a pořádek, je velice důležité vybrat si správný nábytek. Nábytek musí být nejen praktický, ale také krásný a moderní. A právě regál ALIS v bílé barvě splňuje všechny tyto požadavky.

Víceúčelový regál ALIS

Regál ALIS je víceúčelový a je vhodný do obývacích pokojů, jídelen nebo do dětských či studentských pokojů. Regál můžete využít pro uložení knih, dekorativních předmětů nebo květin. Je vhodný pro každou místnost a dokonale se hodí do moderního interiéru.

Vyroben z laminované dřevotřísky v dekoru bílá + stříbrný kov

Regál ALIS je vyroben z laminované dřevotřísky v dekoru bílá + stříbrný kov. Toto provedení dává regálu moderní vzhled a hodí se k celkovému vzhledu bytu. Kromě toho je regál velice odolný a snadno se udržuje čistý.

Pokud máte rádi minimalistický styl, je regál v bílé barvě tou pravou volbou.

Výška mezi regály je 27,5 cm

Regál ALIS má mezi regály výšku 27,5 cm. To znamená, že si můžete do regálu vložit i větší předměty, jako jsou například vázy. Regál ALIS je navíc možné kombinovat s regály Benito, které jsou ideální pro uskladnění knih nebo dalších dekorativních předmětů. Kromě toho vykazuje regál ALIS velkou variabilitu a flexibilitu v používání.

Dodáváno v demontu, počet balíků: 1

Regál ALIS je dodáván v demontu, ale díky snadnému sestavení si ho můžete sestavit během několika minut. V balení najdete vše, co potřebujete pro sestavení regálu ALIS a počet balíků je pouze 1, takže se nemusíte obávat o archivaci obalů a krabic.

Přemýšlíte, zda si máte regál ALIS koupit? Můžete si ho objednat z pohodlí vašeho domova na stránkách www.nabytekhned.cz. Tento regál se stane perfektním doplňkem Vašeho bytu nebo kanceláře, faktor praktičnosti a rozměrů Vám navíc poskytne velkou volnost.

Regál ALIS v bílé barvě

Regál ALIS je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, praktický a zároveň krásný nábytek. Pokud máte rádi minimalistický styl, bílá barva regálu je pro Vás ideální volbou. V každé místnosti, kam regál umístíte, bude působit elegantně a stylově.

Výhodou regálu ALIS je:

  • krásný moderní design
  • odolnost a snadná údržba
  • vyrobení z kvalitních materiálů
  • víceúčelovost

Neváhejte a pořiďte si regál ALIS již dnes na www.nabytekhned.cz a užijte si pohodlí, praktičnost a krásu moderního nábytku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.