Nikdy víc pátrání po toaletním papíru: představujeme samodržící držák z nerezové oceli Genova od společnosti Wenko


Přichycení k jakémukoliv hladkému povrchu

Pokud máte v koupelně problém s ukládáním toaletního papíru, může být samodržící držák z nerezové oceli Genova od společnosti Wenko skvělým řešením. Produkt přichytíte k jakémukoliv hladkému povrchu díky lepicímu systému Turbo-Loc®.

Najděte místo, kam chcete produkt nainstalovat, odstraňte fólii z lepicí podložky, dejte produkt do požadované polohy a zatlačte k povrchu. Lepicí systém je odolný a lze jej odstranit bez zanechání zbytků.

Trvanlivost a nosnost

Díky tomuto přichycení může být držák trvale zatížen váhou až 40 kg. To znamená, že na držáku můžete mít více než dostatek toaletního papíru, aniž by se vám produkt uvolnil.

Při používání nemusíte dávat pozor na žádnou speciální instalaci nebo upevňování – stačí ho pouze přilepit na požadované místo a máte hotovo.

Matná barva držáku

Všechny detaily, zahrnující barvu tohoto samodržícího držáku, jsou pečlivě zpracovány kvůli vaší výjimečné výbavě. Barva držáku je matná, což dodává koupelně moderní a elegantní vzhled.

Zapomeňte na pátrání po toaletním papíru v nevhodných místech a zkuste si tento produkt. Se samodržícím držákem z nerezové oceli Genova od společnosti Wenko budete mít vždy po ruce dostatek toaletního papíru.

Nakupujte nyní a nechte si ho doručit až domů kliknutím na odkaz.

Ilustrační obrázek samodržícího držáku na toaletní papír

Další informace o tomto produktu a jeho funkci najdete na webu společnosti Wenko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.