Nová bílá/chromová Vanová baterie Mexen Royo One – dokonalost v koupelně

Elegantní umyvadlová baterie Mexen Rumba One je vyrobena z mosazi s bílou povrchovou úpravou. Skvěle doplní interiér vaší koupelny, přičemž zachová dokonalý vzhled a estetiku celé místnosti. Součástí baterie je perlátor.

Mexen Royo One

Mosaz, ze které je baterie vyrobena, vám zaručí dlouhodobou funkčnost. Otevírat a zavírat proud vody budete keramickou kartuší, stavěnou až na 500.000 cyklů. Maximální odolnost zajistí povrchová úprava, které chrání tělo baterie před korozí a znečištěním.

Vylepšení vaší koupelny

S novou Vanovou baterií Mexen Royo One dokážete zcela proměnit interiér vaší koupelny. Nová bílá a chromová kombinace nejenže skvěle vypadá, ale také se bude těšit velkému zájmu návštěv, kteří ocení dokonalé provedení baterie Mexen Royo One.

Mexen Royo One - detail

Užijte si maximální komfort při každodenní hygieně pomocí Vanové baterie Mexen Royo One. Jednoduché ovládání, kvalitní materiály a přívětivý design jsou klíčové prvky, které baterii Mexen Royo One vyrůstají nad běžné baterie z kategorie stavebních materiálů.

Výrobce Mexen

Vyberte si kvalitní výrobek od renomovaného výrobce Mexen. Bílá/chromová Vanová baterie Mexen Royo One je skvělým příkladem, jak dokáže Mexen spojovat kvalitní materiály a design. Prohlédněte si celou nabídku Mexen produktů na www.codina.cz/produkt/vanova-baterie-mexen-royo-one-bila-chrom.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.