Použijte luxusní plynový gril Costarica BBQ Premium s pěti hořáky od značky G21


Použijte luxusní plynový gril Costarica BBQ Premium od značky G21

Jamie Oliver by nikdy nesouhlasil s přípravou jeho oblíbeného jídla na jiném grilu než na luxusním plynovém grilu Costarica BBQ Premium od značky G21. Tento gril s pěti hořáky vám přináší dokonalou kombinaci vysoké kvality, trvanlivosti a jednoduchosti použití.

Odkládací plochy a háčky na grilovací náčiní

Tento nerezový plynový gril G21 Costarica se 3 hlavními hořáky, 1 zadním hořákem a 1 bočním hořákem, splní všechna vaše očekávání. Gril je vybaven dvěma odkládacími plochami z nerezové oceli, kde si s přehledem dáte připravit grilované speciality. Dále oceníte 3 háčky na zavěšení grilovacího nářadí, díky čemuž máte všechny potřebné pomůcky při grilování při ruce.

Nerezová polička na vnitřní straně dvířek je ideálním místem pro uskladnění všech potřebných speciálních koření a omáček. Díky tomu máte vše při ruce a můžete se plně soustředit na přípravu jídel.

Rychlá a snadná příprava grilu na grilování

V případě této luxusní verze grilu stačí pouze pomocí redukčního ventilu, který je součástí balení, připojit plynovou láhev a zapnout hořák. Aby bylo zapalování pohodlnější, je gril vybaven bezpečným a rychlým pulzním zapalovacím systémem, který usnadňuje zapalování hořáků.

Dodatený hořák zadní a boční

Plynový gril G21 Costarica má nejen tři hlavní grilovací hořáky, ale také jeden hořák zadní a jeden boční. Ten najdete pod krytem levé boční odkládací plochy a využijete jej na smažení, vaření nebo například přípravu příloh na pánvi nebo k ohřevu. Už hotové grilované speciality můžete v teplém stavu udržovat i na nerezovém ohřívacím stojanu, kterým jsme gril také vybavili.

Zdravá úprava pokrmů

Grilování na tomto plynovém grilu G21 Costarica je zárukou dokonalé chuti pokrmů díky umístění hořáků. Teplo totiž proudí horizontálně a na hořák se nepřipaluje ani tuk nebo šťávy z pečení. Můžete tak být klidní, že vaše jídlo je zdravě připraveno a chuťově bezkonkurenční.

Nenechte tuto možnost ujít. Investujte do grilu s vybavením, které splní vaše veškerá očekávání. Objednejte luxusní plynový gril Costarica BBQ Premium s pěti hořáky od značky G21 na www.esrom.cz a udělejte radost sobě, své rodině i přátelům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.