RAV SLEZÁK Seina – moderní umyvadlová baterie s klikovým ovládáním chromovaná SE927.5K

Chcete moderní a elegantní baterii do své koupelny? Pak vyzkoušejte RAV SLEZÁK Seina, která splní všechny vaše nároky! S klikovým ovládáním a přiloženým clic-clacem, umožní bezproblémové ovládání a odvod vody při mytí rukou či vlasů.

Páková stojánková UMYVADLOVÁ BATERIE s clic-clacem

Tato baterie je ideální pro domácnosti, kde hledáte praktičnost a zároveň moderní provedení. S pákovým ovládáním se snadno přizpůsobíte potřebám používání, click-clac umožní plynulý převod vody do odpadu bez námahy. Připevnění pomocí flexi hlinikových hadiček zvládne každý.

V chromovém provedení

Chromová úprava dodává baterii moderní vzhled a zároveň dokáže odolávat vodě a dalším vlivům. Materiál zajišťuje dlouhodobou životnost baterie a snadnou údržbu. Chromové provedení zkrátka umožní udržet baterii stále jako novou.

Výška baterie je 15,7 cm

Taková výška umožní plynulé ovládání a mytí rukou i vlasů bez obtíží s používáním. Funkční vlastnosti se snoubí s elegantním vzhledem, který bude dokonale zapadat do každé koupelny. Navíc se snadno přizpůsobí jakémukoliv umyvadlu, díky flexibilním hadičkám.

Připojení flexi hadiček G 1/2″“

Snadná instalace a připojení k vodovodnímu potrubí je důležitá pro snadné používání. Baterie s připojením flexi hadiček G 1/2″ splňuje všechny potřebné normy a zajistí plynulý odtok vody. Pro zákazníky je to zárukou jednoduché a snadné instalace bez složitých příprav.

RAV SLEZÁK Seina - moderní umyvadlová baterie

Nabízíme Vám tuto baterii za vynikající cenu a s garancí kvality. Pro více informací o RAV SLEZÁK Seině, klikněte na odkaz https://www.nabytekhned.cz/produkt/umyvadlova-baterie-rav-slezak-seina-s-clic-clacem-chrom-se927-5k.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.