Regál SMYTHE – kvalitní masiv borovice, šířka 40 cm, stylové moření pro dokonalý look!

Regály jsou v dnešním moderním domě velmi důležité. Pomáhají udržovat pořádek a mají také funkční i estetický přínos. Pokud hledáte ucelené řešení pro váš domov, doporučujeme vám regál SMYTHE

Barva a materiál

Regál SMYTHE je vyroben z kvalitního masivu borovice, který poskytuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Materiál dodává regálu přírodní charakter a má krásnou strukturu. K dispozici je ve více barevných provedeních, takže si můžete vybrat takovou, která se nejlépe hodí k interiéru vašeho domova.

Regál SMYTHE je vyroben z kvalitního masivu borovice, což zaručuje jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Rozměry

Regál SMYTHE má šířku 40 cm, výšku 150 cm a hloubku 30 cm. Tyto rozměry jsou velmi praktické a umožní vám uskladnit všechny vaše věci. Navíc díky těmto rozměrům se regál SMYTHE skvěle hodí do menších místností.

Rozměry regálu SMYTHE jsou velmi praktické a usnadní vám uskladnění všech vašich věcí.

Dodávka a záruka

Regál SMYTHE se dodává v demontu, ale díky jednoduché montáži ho sestavíte velmi snadno. Navíc vám ušetří peníze za přepravu, protože se vejde do krabice, kterou si můžete snadno přenést. Výrobce nabízí 24 měsíců záruky, takže máte jistotu, že se jedná o kvalitní výrobek, který vám vydrží dlouhé roky.

Regál SMYTHE se dodává v demontu, ale díky jednoduché montáži ho sestavíte velmi snadno. Navíc výrobce nabízí 24 měsíců záruky, takže máte jistotu, že se jedná o kvalitní výrobek.

Pokud hledáte kvalitní, praktický a krásný regál, rozhodně doporučujeme regál SMYTHE. Najdete ho na stránkách Esrom.cz. Neváhejte a pořiďte si ho ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.