Rojaplast Lehátko MEGGIE – dokonalá volba pro odpočinek a relaxaci

Rojaplast Lehátko MEGGIE je kvalitním zpracováním zaručenou volbou pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Lehátko je vyrobeno z tropického dřeva – akácie, která zaručuje dlouhou životnost výrobku a zároveň nenáročnou údržbu. Akácie neztrácí kvalitu a pevnost ani po mnoha letech používání a vystavení venkovním vlivům.

Rojaplast Lehátko MEGGIE

Jednoduché a praktické řešení

Lehátko lze jednoduše složit a uskladnit, díky tomu se hodí například na balkóny či menší terasy. Své nasazení ale najde i v zahradách nebo u venkovního bazénu. Design lehátka velmi dobře zapadne do přírodního prostředí a dodá mu nezbytný komfort.

Mohutnost a kvalita v každém detailu

Rojaplast Lehátko MEGGIE má max. výšku opěradla 62cm a výšku sedu od země 20cm. Jeho šířka dosahuje 55cm a délka 186cm. Lehátko disponuje nosností až 120kg, což zaručuje bezpečné užívání. Celková hmotnost lehátka je 13kg.

Díky svým parametrům a vynikajícímu zpracování z tropického dřeva získáte na trhu jedinečný výrobek, který si oblíbíte jak v soukromí, tak na brigádách a táborech.

Kombinovatelné s dalšími výrobky ze stejného materiálu

Rojaplast Lehátko MEGGIE lze kombinovat s dalšími výrobky ze stejného materiálu, jako jsou židle, stolky a další. Tento set lze vytvořit podle vašich potřeb a získat tak velmi elegantní a vkusný kus nábytku.

Pro větší pohodlí si dopřejte měkoučký a pohodlný polstr z naší široké nabídky.

ZAKOUPIT Rojaplast Lehátko MEGGIE

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.