Sprchová baterie Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu v matné bílé barvě 150 mm – náš nezávislý test

Sprchová baterie Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu je termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. Tuto baterii jsme si pro vás připravili k testování. V této recenzi vám přinášíme naše nezávislé hodnocení a zkušenosti s tímto produktem, který je oblíbeným výrobkem v kategorii sprchových baterií.

Vlastnosti

V kulatém designu. V bílém matném provedení. Tento typ sprchové baterie přichází s unikátním designem – kulatým tvarem a bílou matnou barvou. To umožňuje baterii skladovat do každé koupelny. Kromě toho baterie přichází s následujícími vlastnostmi:

  • Průtok baterie je 17 litrů/minutu. Toto umožňuje rychlou a plynulou regulaci teploty a vody.
  • Rozteč baterie 150 mm. Tato velikost umožňuje instalaci sprchové baterie na jakémkoli místě ve vaší koupelně.
  • S matným povrchem. Tento druh designu bude barevnou kombinací do jakékoliv koupelny.

Instalace

Je nutné poznamenat, že tuto baterii je nutno instalovat odborníkem. Pokud člověk nemá dostatečné zkušenosti s montáži baterií, měl by se obrátit na odborníka.

Instalace baterie byla velmi snadná. Díky velikosti baterie se instalace usnadnila. Samotnou instalaci jsme dokončili velmi rychle a během 30 minut byla baterie připravena k použití. Pokud byste se rozhodli pro instalaci sami, je nutné si připravit nářadí a být velmi opatrný, aby nedošlo ke zbytečným škodám.

Využití

Po instalaci jsme baterii otestovali a zjistili jsme, že tato baterie skutečně dělá to, co slibuje. Díky termostatické regulaci lze teplotu vody snadno a rychle nastavit podle vašich potřeb. Díky průtoku 17 litrů/minutu je sprchování rychlé a plynulé. Baterie má také řadu funkcí, jako jsou paměťové tlačítka, přepínače a další funkce pro snadné používání baterie.

Závěr našeho testu

Baterie Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu v matné bílé barvě 150 mm je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní a elegantní design. Tato baterie je velmi snadno instalovatelná, a samozřejmě, můžete si ji nechat nainstalovat i od odborníka. Pro sprchu s touto baterií je velmi snadné a pohodlné sprchování s rychlou regulací teploty a vody. Mohu tedy pouze doporučit tuto baterii koupit, pokud si přejete skvělé použití a dobrý design ve vaší koupelně.

Sprchová baterie Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu v matné bílé barvě 150 mm

Chcete-li si zakoupit tuto baterii, můžete si ji koupit zde:

Sprchová baterie Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu 150 mm matná bílá 13116700

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.