Tmavě modrá látková podnožka s zlatou podnoží od MICADONI Mamaia (60 x 60 cm)


Tmavě modrá látková podnožka s zlatou podnoží od MICADONI Mamaia

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Podnožka Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Sedací část je doplněna elegantním prošíváním, které dodává podnožce noblesu a eleganci. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si tu nejlepší barvu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Podnožka Mamaia

Jak správně čistit podnožku

Tip: Podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Podnožka Mamaia

Pro dokonalou úpravu vašeho interiéru si pořiďte Tmavě modrou látkovou podnožku s zlatou podnoží od MICADONI Mamaia (60 x 60 cm). Tento kus nábytku vám dodá eleganci a stylovost vašeho bydlení. Navíc je snadno čistitelný, takže se o něj můžete starat s lehkostí. Nebojte se být originální a zvolte si variantu čalounění, která ladí s vaším interiérem.

Vyberte si teď svůj oblíbený kus nábytku na https://www.naradi-cz.cz/produkt/tmave-modra-latkova-podnozka-micadoni-mamaia-60-x-60-cm-se-zlatou-podnozi!

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.