Unis Rozkládací jídelní stůl 00481 – elegantní a praktický kousek pro domácnost

Unis Rozkládací jídelní stůl 00481 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají elegantní a praktický kousek nábytku pro svou domácnost. Stůl je vyráběn ze stoprocentního smrkového či borovicového masivu, což zajišťuje jeho vysokou kvalitu a odolnost.

Provedení a specifikace

Horní deska stolu má tloušťku 2,4 cm a ostění 1,8 cm. Velikost nohou stolu je 8×8 cm. Stůl je navrhnut tak, aby byl rozkládací, což znamená, že je možné ho snadno a rychle rozložit do většího rozměru a opět složit. Z tohoto důvodu je vhodný pro různé příležitosti, jako jsou například oslavy, večeře s přáteli nebo rodinné setkání.

Jídelní stůl je vhodný nejen pro moderní interiéry, ale také pro stylové, rustikální selské domy, chaty a chalupy. Jeho design je simpatický a přitom elegantní, což zajišťuje, že se stane dokonalým doplňkem vašeho domova.

Povrchová úprava

Stůl je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Pokud byste si přáli, je také možné si stůl objednat bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, což vám umožní vlastní individuální úpravu povrchu dle vašich představ.

Pokud byste se chtěli více dozvědět o Unis Rozkládací jídelním stole, můžete si zde přečíst  více informací a objednat si ho online.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.