VIVALDI Konferenční stolek SWEDEN 3 – moderní kousek do vaší kanceláře!


Styl a funkce v jednom

VIVALDI Konferenční stolek SWEDEN 3 je elegantní kus nábytku vyrobený ve skandinávském stylu, který do vašeho prostoru vnese nejen moderní vzhled, ale zároveň i praktičnost. Stolek je součástí kolekce SWEDEN, takže se bez problému sladí s dalšími kusy nábytku z této série a tvoří tak harmonický celek.

Design s důrazem na detaily

Stolek má korpus v matné bílé barvě, čelo zásuvky ve vysokém lesku v šedé barvě. Charakteristickým prvkem jsou dřevěné úchytky a nohy, které dodávají nábytku svůj přirozený, přírodní vzhled.

Praktické úložné prostory

Kromě svého atraktivního vzhledu stolek nabízí i praktické úložné prostory. Je vybaven výklenkem a jednou zásuvkou, kam lze uložit knihy, časopisy nebo dálkové ovládání televizoru.

Specifikace a rozměry

Stolek SWEDEN 3 má rozměry ŠxVxH: 110x40x60 cm a je vyroben z 16 mm laminované desky s ABS lemováním hran 0,45 mm. Dřevěné nohy dodávají nábytku jeho přírodní vzhled.

Jednoduchá montáž

Stolek SWEDEN 3 se dodává v demontovaném stavu, ale s jednoduchým a přehledným montážním návodem. Po sestavení si můžete užít svůj nový nábytek, který bude dominovat vaší kanceláři nebo pracovně.

VIVALDI Konferenční stolek SWEDEN 3

Záruka na 24 měsíců

Všechny kusy nábytku od VIVALDI jsou kvalitní a spolehlivé, proto je samozřejmostí záruka na 24 měsíců. Sami se tak můžete přesvědčit, že si pořídíte pouze ten nejlepší a nejkvalitnější nábytek pro vaši kancelář.

VIVALDI Konferenční stolek SWEDEN 3 je moderní a elegantní kus nábytku, který perfektně doplní vaši kancelář a zároveň poskytne praktické úložné prostory. Pokud tedy hledáte něco stylového a zároveň funkčního, je tento stolek ideální volbou pro vás. Pro více informací a možnost zakoupení navštivte stránky produktu na Crosta.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Netwits a jeho autorem je Netwits. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.